Paskutinės Vytauto kelionės paslaptys

Registracija baigta 

 LKA KK organizuoja edukacinę išvyką autobusu "Paskutinės Vytauto kelionės paslaptys". 
Kada : 2017-11-04 (šeštadienis)
Vedlys: Virginijus Savukynas - Istorijos detektyvai
Išvykimo vieta: Olandų 21 A, Vilnius Vytauto Didžiojo karo muziejaus karo technikos Vilniaus skyrius
Žemėlapis
Išvykimo laikas: 08.00 val.
Tikslas Išsiaiškinti paskutinės Vytauto kelionės paslaptys
Eiga: 
Išvykstame autobusu ir ...„Paslapčių ir intrigų bus dar daugiau“, žada „Istorijos detektyvų“ laidos vedėjas ir prodiuseris Virginijus Savukynas.
Žygio mintis: 1430 spalio 27 dieną Trakuose mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas. Tai prisimenant siūlome ekskursiją jo paskutinės kelionės vietomis. Kur jis planavo savo karūnacijos puotą, o kur gavo žinią, kad karūna Lietuvos taip ir nepasieks? Be to, sužinosime, kuris 1919 m. Vasario 16-osios Akto signataras tikrais giminystės ryšiais susijęs su Gediminu? Aplankysime Senuosius Trakus, Onuškį, užkilsime ant Alytaus piliakalnio, paskui važiuosime į Darsūniškį, kur ne tik apie Vytautą kalbėsime, bet ir pamatysime nuostabius miestelio vartus, galėsime nusiprausti ypatingo šaltinio vandeniu ir pasižiūrėti įdomią bažnyčią. Atsižvelgdami į tai, kiek turėsime laiko, galėsime aplankyti Kruonio arba Rykantų bažnyčias ir sužinoti burtų paslaptis XVII amžiuje.
Ar žinome, kokia buvo paskutinė Vytauto kelionė? Kur jis lankėsi? Apie ką galvojo? Kodėl staiga taip mirė? Gal buvo sąmokslas prieš jį? Netikėta mirtis visada įtartina. Kokias paslaptis slepia paskutiniai trys gyvenimo mėnesiai? Norėdami surasti atsakymus į šiuos klausimus, mes pakartosime paskutinę Vytauto Didžiojo kelionę. Parodysime Jums tas vietas, kurias paskutinį kartą aplankė mūsų garsiausias valdovas.

Grįžtame į Vilnių apie 19.30 val.
Biudžetas:
Autobusas, gidas - 14 €, 
Žygio mokestis 3,0 €
Viso vienam dalyviui 17 € 
LKA KK nariams mokantiems nario mokestį - 14 

Daugiau informacijos, klausimai, atsakymai, pasiteiravimai, dalyviai yra LKA KK forume