#Augustavo kanalu baidarėmis su vaikais

 LKA KK organizuojamas baidarių žygis. Žygis skirtas mažiausiems mūsų klubo nariams. Šį kartą baidarių žygį darome Lenkijoje. Tikimės kilometrai iki vietos neturi išgasdinti, nes paslaugų ir maisto kainos leis išlaidauti kurui  
Žygio mintis Su baidarėmis įveikti Panievo  ( vieną iš Augustavo)  šliužą ir su baidarėmis pakilti 6 metrus    Čia vaikus turėtume nustebinti ižineriniais sprendimais. 
Kada: 2017-09-02
Laikas: 10.30 val.
Sodybos koordinatės ir nakvynės vieta: bus patiklinta užsiregistravusiems dalyviams.
Eiga: I diena: Čia paliekame auto ir vietos autobusai nuveža į starto vietą. Maršrutas Dworczysko - Mikaszówka. Plaukti apie 13 km, max 5 val. plaukimo. II diena: Važiuojame su auto 30 km. iki Augustawo, sėdame į laivą ir pora valandų pasiplaukiojimas + pramogos vaikams. II dienai galima alternavyna - plaukti baidarėmis kur startas aukščiau upėje (nuveža) ir finišas stovykloje. 
Reikalavimai baidarės ekipažui: nors vienas VAIKAS.
Logistika: 
Turėti savo palapines, miegmaišius, kilimėlius. 
Nakvynė: Savo palapinėse. 
Maitinimas: Plaukimo metu turėti sau ir draugui sumuštinių. Vakarienė ir pusryčiai gaminsime savo jėgomis ant laužo. Įranga turime. Maistą pirksime Lenkijoje.

Klausimai, atsakymai, diskusijos dalyviai ir t.t. - spausti čia

Panievo šliuzas (lenk. Śluza Paniewo) – devintasis Augustavo kanalo šliuzas(nuo Bebro upės). Šliuzas yra tarp Panievo ežero ir Kreivojo (Krzywe) ežero. Šliuzas buvo statomas 18261828 m., statyboms vadovavo inžinierius Mykolas Horainas (Michał Horain) Kadangi vandens skirtumas tarp šių ežerų yra 6 m., todėl yra įrengti du vandens pakėlimo šliuzai. Persikėlimas vyksta apie 40 minučių.